MİSYON REKLAM AJANSI

E-TİCARET SİTESİ YAZILIMI

E-Ticaret Sitesi Yazılımı

Misyon Reklam Ajansı, profesyonel iş yelpazesinde müşterileri için E-Ticaret sitesi yazılımı hizmeti sunarak dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.

İş süreçlerinin kontrolü ve hızlandırılması için bilgisayar ortamında yapılan kodlama çalışmaları genel olarak web yazılım olarak adlandırılır. Web server sunucularında bulunan yazılımların ve eklentilerin tümü web yazılım kapsamındadır. Web tasarım tek başına yetersizken, web yazılım birleştiğinde çok daha kullanışlı olmaktadır. Web sitesinin doğru bir şekilde çalışması açısından web yazılımların doğru yazılması büyük bir önem taşımaktadır.

E-Ticaret sitesi yazılımı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için ayrıca firmalara özel panelli web yazılım uygulamaları sunuyor, ihtiyaca yönelik analizler yaparak, katkı sağlayacak yazılım modülleri geliştiriyoruz.

Misyon Reklam Ajansı, yalnızca E-Ticaret sitenizin yazılımını yazmakla kalmaz, mesajınızı en etkili şekilde iletebilmeniz için yazılımınızı geliştirir, mesajlar ve görseller konusunda da size destek olur. İçerik üretimi sürecinde ve içeriklerin sitenize eklenmesi aşamalarında şu noktalara dikkat ediyoruz:

İçeriklerin markanızla uyumlu olması.

Arama motorları için optimize etmek.

İçeriklerin hem tasarım hem de görsellerle uyum içerisinde olması..

Hedef kitlenizin kolayca ulaşabileceği kelimelerin titizlikle belirlenip eklenmesi.

İçeriklerin markanızla uyumlu olması.

Hizmet bedelinin %50’si nakit olarak, geri kalan bakiye ise çalışmanın tamamlanmasının ardından iş tesliminden önce nakit/banka havalesi olarak gerçekleştirilir. Ön ödeme yapılmadan hizmete başlanmayacaktır.

Tüm E-Ticaret Sitelerimiz Responsive olarak yazılmaktadır. %100 Mobil Uyumludur…
+